FACE MINILAAGER
2019

3-4 august 2019
@ Viljandi

1-4 klass (alates sügis 2019 seisuga)


FACE Minilaager 2019 toimub 3-4 augustil Viljandis FACE stuudios ning linna ilusates paikades! Laagripäeva jooksul tegeleme erinevate põnevate tegevustega, mis kulmineerub ühe ägeda tantsuvideo valmimisega. Selle raames toimub vahva tantsuworkshop ning kava õppimine, soengukoolitus, näomaalingute tegemine, kostüümide meisterdamine ning tantsuvideo tarbeks filmimine Viljandi erinevates paikades. Minilaagrist ei puudu loomulikult ka õhtused meelelahutuslikud mängud, disko ning filmikas! FACE Minilaager on suurepärane võimalus toimetada koos laagrikaaslastega tantsuvideo tegemise juures ning ja ka ise videos tantsida ning õhtul üheskoos lustida ning luua ägedaid mälestusi! Laager algab 3. augustil kell 10.00 ning ootame lapsevanemaid lastele järgi 4. augustil kell 16.00!

Laagrisse on oodatud FACE Moe- ja Tantsukooli praegused aga ka tulevased õpilased, kes soovivad parimas seltskonnas nautida suve ja tantsu!
NB: Suvelaager on mõeldud õpilastele alates 1-4 klassini alates 2019 sügis seisuga (St õpilased, kes lähevad tuleval sügisel 1. klassi). Vanematele tantsijatele on mõeldud FACE Suvelaager.

LAAGER SISALDAB:

  • Majutus ja pesemisvõimalused FACE Stuudios
  • Toitlustus
  • Professionaalne tantsuvideo
  • Tantsuline workshopp, soengukoolitus, näomaalingud
  • Kogenud kasvatajad
  • Laagriprogramm, sh meelelahutuslikud üritused, disko jne
  • Parim seltskond tantsupere keskel

REGISTREERIMINE:

Registreerimiseks saada oma osalussoov e-kirjana aadressile: facetantsukool@gmail.com
Registreerimise tähtaeg on 15.06. 2019 (või kuni kohti jätkub). Peale registreerimist saadame täpsema makseinfo.

NB: Laager toimub ainult juhul, kui registreerimisaja lõppedes on nimekirjas miinimumarv õpilasi. Vastasel korral laager ei toimu ning juba tasunutele kantakse raha tagasi.

HIND JA MAKSETÄHTAEG

Laagri kogumaksumus: 27,00€
Maksetähtaeg: 15.07.2019. Makseinfo saadetakse Teile peale registreerimist.