Stiilid

  • Lastetants – Tantsutund lastele, kes käivad lasteaias ega pole veel kooliteed alustanud. Tund hõlmab endas erinevate tantsu- ning võimlemiselementide õppimist. Tegeletakse koordinatsiooni, painduvuse ning loovuse arendamisega aga õpime arvestama oma rühmakaaslastega. Tunnid on lahendatud mänguliselt ning kasutatakse ka palju erinevaid abivahendeid.  Õpitakse ka erinevas stiilis tantsunumbreid, millega ka erinevatel üritustel üles astutakse.
  • Ballett- Klassikaline ballett üldistab ja reeglipärastab inimkeha liikumist, siin kasutatakse sajandite jooksul väljakujunenud tantsutehnikat. Klassikalist balletti iseloomustab fikseeritud kehahoid ja jalgade väljapoole pööratus. Sajandeid kestnud ja vähe muutunud klassikalise tantsu süsteem ja tehnikaõpetus (positsioonid, terminoloogia) on aluseks ka tänapäevaste tantsu- ja liikumisstiilide treeningsüsteemidele.
  • Showtants –  Showtants on meelelahutusliku suunitlusega stiil, mis koosneb erinevatest tantsustiilidest.  Väga tähtsal kohal on efektne koreograafia, säravad kostüümid, jooniste vahelduvus tantsudes, emotsioon ning tantsija karakterlikkus. Tundides tegeleme nii füüsilise vormi ja painduvuse arendamise ning tantsutehnika ja erinevate koreograafiate õppimisega.
  • Cheerleading – Showtantsu baasil põhinev stiil, kus tegeletakse ka mitmete tõstete, hüpete jm akrobaatliste elementidega. Luuakse mitmeid lühikesi ja efektseid koreograafiaid. Stiili iseloomustab energilisus, tantsunubrite efektsus, kaunid kostüümid ning tantsijate sära. Tundides tegeleme nii füüsilise vormi ja painduvuse arendamise ning tantsutehnika ja erinevate koreograafiate õppimisega.
  • Täiskasvanute treeningtund- Tund, kus tegemele füüsilise vormi parandamisega. Tund algab alati soojendusega, millele järgneb võhmatreening, seejärel mattidel lihastreening. Tund lõppeb lõõgastus-venitusega.
  • Hip-HopHiphoptants on hiphopi-nimelise muusikastiili järgi tantsitav tantsustiil, mis kujunes välja eeskätt Põhja-Ameerika suurlinnade tänavatel. See tants võib sisaldada küllalt keerulisi akrobaatilisi trikke, kuid lisaks liigutustele peetakse oluliseks ka tantsija hoiakut ja suhtumist.
  • Improvisatsioon ja loovtants – Improvisatsioon ja loovtants annavad tantsijale vabaduse liikuda omaenda keha rütmis ning täies vabaduses. Läbi mitmete harjutuste ja ülesannete õpib tantsija oma keha paremini tundma ning valdama- seeläbi ka improviseerima.
  • Kaasaegne tants-  Kaasaegne tants on sümbioos erinevatest stiilidest ja kehatreeningute kombineeritud tehnikatest. Tunnis tegeletakse põrandatehnika, improvisatsiooni, kontaktimprovisatsiooni, loomaliku liikumise ja kompositsiooni loomisega. Samuti tegeletakse ka füüsise ja painduvuse arendamisega.
  • Jazz-funk – Tantsustiil, mis põhineb jazzi tantsutehnika omandamisel ja selle sidumisel showtantsu sugemetega koreograafiasse. Tähtis sooritada tehnilisi elemente ja samal ajal mitte kaotada tantsulist emotsionaalsust ning koreograafia rütmi. Tunnid sisaldavad nii painduvuse, koordinatsiooni ja füüsilise vormi arendamist, aga ka suures osas tantsutehnika omandamist.