Treenerid

MAARJA KUKUMÄGI
minid pluss /fiore minid / fiore / felice / forte / üldfüüsiline
Maarja alustas oma tantsuteed Viljandi showtantsurühmas, liikus edasi Tallinnasse WAF Tantsustuudiosse õppides jazz- show- ja tänavatantsu ning hiljem jätkas tantsualaseid õpinguid TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tantsukunsti erialal. Lisaks on Ta end täiendanud ka Lissabonis Instituto Polytecnico de Lisboa`s, kus õppis kaasaegset ning klassikalist tantsu. Maarja on läbi viinud hulgaliselt tantsu-workshoppe, loonud koreograafiaid suurüritustele ning muusikavideotele (nt “Valgus Kõnnib Kadriorus”, Metsatöll- “Külmking” jm) ning võitnud mitmeid poodiumikohti (Koolitantsu mitmekordne laureaat, Kuldne Karikas esikohad, The Best Show grand prix jpm). Õpetajana peab oluliseks õpilastega suhtlemist individuaalsel tasandil ning väga tähtsaks peab ka grupi ühtsustunnet, mida oma õpilastesse süvendada püüab.
VERONIKA SADKEVITŠ
urban fusion / forte / nublud
Veronika alustas oma tantsuteed 9 aastaselt ning on praeguseks väljakujunenud omanäolise ning julge stiiliga tantsija, kes on mitmetel mainekatel võistlustel saavutanud poodiumikohti ning eripreemiaid. Ta on tegelenud nii show, kui ka tänavatantsudega, ent end täiendanud ka kaasaegse tantsu ning improvisatsiooni vallas. Lisaks on Veronika osalenud mitmetel koolitustel ja võtnud osa meistriklassidest mitmete mainekate juhendajate eestvedamisel eestist kui ka väljastpoolt. Veronika peab tantsimise juures oluliseks emotsionaalsust, tehnilist puhtust ning suurt pühendumist. Veronika tundides pakatab hea energia ning leidub palju naeratusi, oma õpilastelt ootab ta nii füüsilist kui ka vaimset kohalolu.
CHRISTOPHER MEIER
hiphop poisid / hiphop
Christopher on tegelenud tantsimisega 20 aastat. Oma pika tantsutee jooksul on ta tantsinud mitmeid erinevaid stiile, sh võistlustants, showtants ja tänavatants. Aastate jooksul on tema põhistiiliks saanud tänavatants (new style, popping), mida ta täna ka oma tantsijatele õpetab. Oma treeneritöös on ta gruppidele loonud erinevaid koreograafiaid ning võtnud osa mitmetest festivalidest ja võistlustest, sh Koolitants. Peale selle on ta ka ise tantsijana osalenud erinevatel võistlustel ning workshoppidel nii välismaal kui ka kodumaal. Hetkel õpib Christopher Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia III kursusel tantsukunsti.
SHION YOKOO RUTTAS
nublud / urban fusion
Shion alustas kolme aastaselt tantsimisega oma kodumaal Jaapanis. Tantsinud on ta nii klassikalist kui ka modern balletti ning kaasaegset tantsu. Ta täiendas ennast Prantsusmaal Conservatoire du Grand Chalon’is, kus õppis tantsukunsti nii füüsilisi kui ka teoreetilisi külgi. Hetkel õpib Shion TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias, kus tegeleb laiemalt etenduskunstidega. Eestis on ta tegutsenud erinevatel aladel - näiteks esinedes koostöös NOËP’iga. Tantsuõpetajana on talle oluline olla toeks igale õpilasele oma eesmärkide täitmisel.
ELLE VIIES
tantsujalakesed
Elle on tegelenud tantsuga ligi 10 aastat. Ta alustas tänavatantsuga ja osaledes paljudel võistlustel nii Eestis kui ka välismaal. Pärast seda hakkas teda huvitama tants ja etenduskunst laiemalt ning ta alustas kaasaegse tantsu õpinguid Eesti Tantsuagentuuris. Ta on osalenud mitmes eriilmelises tantsulavastuses. Praegu õpib Elle TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias tantsukunsti erialal. Ta peab tantsu juures oluliseks loomingulist lähenemist, sisseharjunud mustritest vabanemist ja iga tanstija personaalset kasvu.
ELLE AGAR
minid pluss / fiore
Elle tantsutee sai alguse 10. aastaselt kooli huviringidest (rahvatants, idamaised tantsud, hip-hop). Edasi jätkas tantsuteed FACE Tantsukoolis (estraaditants, showtants), AKG tantsurühmas Starlets (showtants, jazz) , Black and Brownie tänavatantsukoolis (Street show, new style, popping), AKG tantsurühmas Limitless (showtants). Ta on esinenud mitmetel mainekatel võistlustel nii grupi, soolo kui ka duo tantsijana (Kuldne Karikas, Koolitants) ning arendanud end erinevatel workshoppidel. Lisaks võistlustele on esinenud mitmetel lavalaudadel muusikaliga “All i need is love” ja tantsuetendusega “Valikute küüsis”. Elle on olnud korraldaja rollis tantsukonkursil “Move Your Body” ja nüüdseks tantsukonkursi “Rise and Dance” eestvedaja. 5 aastat on Elle juhendaja Abja kultuurimaja VOU tantsugruppidele, kellega on saavutanud märkimisväärseid kotulemusi. Elle usub, ükskõik mida hingega tehes, võib jõuda endalegi uskumatute tulemusteni.
KAROLIINE PÕLD
contemporary / abiõpetaja
Karoliine on tantsuga tegelenud juba 14 aastat. Ta on õppinud nii erinevaid tänavatantsustiile kui show- ning kaasaegset tantsu. Viimase aasta täiendas ta end Saksamaal ning Inglismaal erinevates tansuklassides ning treenis Londonis tsirkusekoolis aerialisti erialal. Lisaks on ta osalenud mitmetes maailmaklassi koreograafide töötubades ning võistelnud nii Eestis kui välismaal. Tantsutundides peab ta oluliseks õpilaste vaimset kohalolu, nende soovi areneda ning julgust eksperimenteerida erinevate liikumisviisidega.