Treenerid

LAURA PAMPA
minid pluss
Laura alustas tantsimist 12 aastaselt kooli huviringis. Edasi viisid teed Gabriele Moe- ja Tantsukooli ridadesse, kus ta õppis gümnaasiumi lõpuni erinevate õpetajate käe all mitmeid stiile klassikalisest tantsust tänavatantsuni. Pärast kooli lõpetamist asus Laura õppima TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tantsukunsti erialale, kus aastate jooksul sai kõige kodusemaks kaasaegne tants ning kontaktimprovisatsioon. Oma teekonnal tantsijana on Laura osalenud mitmetes lavastustes nii õpingute ajal aga ka sellele eelnevalt. Tantsutundides peab Laura oluliseks, et tantsutehnika ning loovus käiksid käsikäes toetades üksteist. Lisaks peab tähtsaks, et tantsija õpiks tunnetama enda keha võimalusi nii individuaalselt kui ka suhtes ruumi, muusika või kaastantsijaga ning tunneks end liikudes julgelt, vabalt ja iseendana.
MAARJA KUKUMÄGI
fiore minid / fiore / felie / forte / yokoflash / üldfüüsiline
Maarja alustas oma tantsuteed Viljandi showtantsurühmas, liikus edasi Tallinnasse WAF Tantsustuudiosse õppides jazz- show- ja tänavatantsu ning hiljem jätkas tantsualaseid õpinguid TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tantsukunsti erialal. Lisaks on Ta end täiendanud ka Lissabonis Instituto Polytecnico de Lisboa`s, kus õppis kaasaegset ning klassikalist tantsu. Maarja on läbi viinud hulgaliselt tantsu-workshoppe, loonud koreograafiaid suurüritustele ning muusikavideotele (nt “Valgus Kõnnib Kadriorus”, Metsatöll- “Külmking” jm) ning võitnud mitmeid poodiumikohti (Koolitantsu mitmekordne laureaat, Kuldne Karikas esikohad, The Best Show grand prix jpm). Õpetajana peab oluliseks õpilastega suhtlemist individuaalsel tasandil ning väga tähtsaks peab ka grupi ühtsustunnet, mida oma õpilastesse süvendada püüab.
KADI KESKÜLLA
tantsujalakesed
Kadi alustas tantsimisega 2000. aastal Laine Mägi Tantsukoolis, hiljem jätkas oma tantsuteekonda Waf Dance tantsukoolis praktiseerides nii show-, tänava-, modern- kui ka jazztantsu ning on käinud tantsijana pea kõikidel Eestis toimuvatel tantsuvõitslustel - Koolitants, Kuldne Karikas, IDO, EDO jt. võites märkimisväärseid auhindu. Edasi otsustas Kadi minna õppima tantsukunsti TÜ Viljandi Kultuuriakadeemiasse, kus puutus kokku nii balleti, loovtantsu, kontaktimprovisatsiooni kui ka kaasaegse tantsuga. Lisaks on Kadi olnud ka Pärnu Võrkpalliklubi tantsutüdruk, osalenud ka mitmetes suveprojektides Pärnus kui ka Viljandis, peale selle olnud treener mitmes tantsulaagris. Samuti loonud koreograafiat teatrilavastustele kui ka moetendustele. Kadi: „Kõige rohkem hindan õpilaste puhul nende tantsutahet - silmist paistvat sära, kui tantsitakse ning soov arendada enda füüsist kui ka loomingulisust. Samuti on tähtis grupiga koostöö, säilitades seejuures siiski ka isikupärasus.“
VERONIKA SADKEVITŠ
urban funk / forte
Veronika alustas oma tantsuteed 9 aastaselt ning on praeguseks väljakujunenud omanäolise ning julge stiiliga tantsija, kes on mitmetel mainekatel võistlustel saavutanud poodiumikohti ning eripreemiaid. Ta on tegelenud nii show, kui ka tänavatantsudega, ent end täiendanud ka kaasaegse tantsu ning improvisatsiooni vallas. Lisaks on Veronika osalenud mitmetel koolitustel ja võtnud osa meistriklassidest mitmete mainekate juhendajate eestvedamisel eestist kui ka väljastpoolt. Veronika peab tantsimise juures oluliseks emotsionaalsust, tehnilist puhtust ning suurt pühendumist. Veronika tundides pakatab hea energia ning leidub palju naeratusi, oma õpilastelt ootab ta nii füüsilist kui ka vaimset kohalolu.
CHRISTOPHER MEIER
hiphop poisid / hiphop
Christopher on tegelenud tantsimisega 20 aastat. Oma pika tantsutee jooksul on ta tantsinud mitmeid erinevaid stiile, sh võistlustants, showtants ja tänavatants. Aastate jooksul on tema põhistiiliks saanud tänavatants (new style, popping), mida ta täna ka oma tantsijatele õpetab. Oma treeneritöös on ta gruppidele loonud erinevaid koreograafiaid ning võtnud osa mitmetest festivalidest ja võistlustest, sh Koolitants. Peale selle on ta ka ise tantsijana osalenud erinevatel võistlustel ning workshoppidel nii välismaal kui ka kodumaal. Hetkel õpib Christopher Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia II kursusel tantsukunsti.
CAROLINA TAGOBERT
yokoflash
Carolina on tantsinud nii kaua, kui ennast mäletab - alustas Laine Mägi Tantsukoolis, kus õppis 2 aastat, seejärel suundus WAF Tantsukooli, kus õppis 12 aasta jooksul inspireerivate õpetajate käe erinevaid tantsustiile. Sügisel alustab Carolina neljandat aastat õpinguid TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias tantsukunsti erialal. Lisaks koolitöödele (tantsija, koreograafi ja tantsuõpetajana) on liikumist seadnud moeetendusele OmaMood (koostöös Kadi Kesküllaga) ning mitmele Endla Teatri lavastusele. Tants on Carolina jaoks eneseväljenduse üks parimaid vorme. Selle juures paelub teda enim oma kehaga tuttavaks ja sõbraks saamine. Oluline on tunnetuse otsimine ja leidmine, siiras esitus ja oma isikliku loo jutustamine läbi erinevate vormide ning lisaks kehaline julgus ja täpsus. Stiilidest tunneb Carolina end kõige kodusemalt show- ja tänavatantsus ning kaasaegses tantsus - või veel parem - nende kolme kombinatsioon-variatsioonis.
MARGARET ROOSTE
fiore minid
Margaret on pärit Tallinnast, kus tema tee tantsimiseni rajasid esmalt iluvõimlemine ning uisutamine. Hetkel õpib Margaret Tartu Ülkooli Viljandi Kultuuriakadeemia Tantsukusti eriala III kursusel. Õpingute jooksul on Margaret loonud ning kaasa teinud mitmetes tantsulavastustes nii tantsija- kui koreograafina.