Treenerid

MAARJA KUKUMÄGI
Juhendab gruppe: Fiore / Fiore minid / Felice / Forte / Forte 2 / Yokoflash/ Täiskasvanud
Maarja alustas oma tantsuteed Viljandi showtantsurühmas, liikus edasi Tallinnasse WAF Tantsustuudiosse õppides jazz- show- ja tänavatantsu ning hiljem jätkas tantsualaseid õpinguid TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tantsukunsti erialal. Lisaks on Ta end täiendanud ka Lissabonis Instituto Polytecnico de Lisboa`s, kus õppis kaasaegset ning klassikalist tantsu. Maarja on läbi viinud hulgaliselt broadway jazzi workshoppe, loonud koreograafiaid suurüritustele ning muusikavideotele (nt “Valgus Kõnnib Kadriorus”, Metsatöll- “Külmking” jm). Õpetajana peab oluliseks õpilastega suhtlemist individuaalsel tasandil ning väga tähtsaks peab ka grupi ühtsustunnet, mida oma õpilastesse süvendada püüab.
KADI KESKÜLLA
Juhendab gruppe: Tantsujalakesed
Kadi alustas tantsimisega 2000. aastal Laine Mägi Tantsukoolis, hiljem jätkas oma tantsuteekonda Waf Dance tantsukoolis praktiseerides nii show-, tänava-, modern- kui ka jazztantsu ning on käinud tantsijana pea kõikidel Eestis toimuvatel tantsuvõitslustel - Koolitants, Kuldne Karikas, IDO, EDO jt. võites märkimisväärseid auhindu. Edasi otsustas Kadi minna õppima tantsukunsti TÜ Viljandi Kultuuriakadeemiasse, kus puutus kokku nii balleti, loovtantsu, kontaktimprovisatsiooni kui ka kaasaegse tantsuga. Lisaks on Kadi olnud ka Pärnu Võrkpalliklubi tantsutüdruk, osalenud ka mitmetes suveprojektides Pärnus kui ka Viljandis, peale selle olnud treener mitmes tantsulaagris. Samuti loonud koreograafiat teatrilavastustele kui ka moetendustele. Kadi: „Kõige rohkem hindan õpilaste puhul nende tantsutahet - silmist paistvat sära, kui tantsitakse ning soov arendada enda füüsist kui ka loomingulisust. Samuti on tähtis grupiga koostöö, säilitades seejuures siiski ka isikupärasus.“
VERONIKA SADKEVITŠ
Juhendab gruppe: Forte
Veronika alustas oma tantsuteed 9 aastaselt ning on praeguseks väljakujunenud omanäolise ning julge stiiliga tantsija, kes on mitmetel mainekatel võistlustel saavutanud poodiumikohti ning eripreemiaid. Ta on tegelenud nii show, kui ka tänavatantsudega, ent end täiendanud ka kaasaegse tantsu ning improvisatsiooni vallas. Lisaks on Veronika osalenud mitmetel koolitustel ja võtnud osa meistriklassidest mitmete mainekate juhendajate eestvedamisel eestist kui ka väljastpoolt. Veronika peab tantsimise juures oluliseks emotsionaalsust, tehnilist puhtust ning suurt pühendumist. Veronika tundides pakatab hea energia ning leidub palju naeratusi, oma õpilastelt ootab ta nii füüsilist kui ka vaimset kohalolu.
KARL KASK
Juhendab gruppe: POISID
Karl on rõõmsameelne, humoorikas ja energiast pakatav noormees. Tantsuga hakkas tegelema juba esimesest klassist, kui läks rahvatantsu rühma. Sealt edasi suundus ta Pärnus tegutsevasse WAF Tantsukooli, kust leidis suurema kire tantsumaailma vastu. Hetkel õpib Karl Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonnas tantsukunsti eriala viimase kursuse tudengina. Karli südamelähedaseim tantsustiil on vanakooli hip-hop, kuid tema lemmikute hulka kuuluvad ka popping, house ja kaasaegne tants. Treenerina on Karl energiline, rõõmsameelne aga samas ka nõudlik. „Tantsutunnid peakid mööduma lõbusas ent töökas laines, selleks, et tulemusi näha, peab vaeva nägema!“ - ütleb Karl
CAROLINA TAGOBERT
Juhendab gruppe: Fiore minid / Forte 2 / Yokoflash / Showtants täiskasvanutele
Carolina on tantsinud nii kaua, kui ennast mäletab - alustas Laine Mägi Tantsukoolis, kus õppis 2 aastat, seejärel suundus WAF Tantsukooli, kus õppis 12 aasta jooksul inspireerivate õpetajate käe erinevaid tantsustiile. Sügisel alustab Carolina neljandat aastat õpinguid TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias tantsukunsti erialal. Lisaks koolitöödele (tantsija, koreograafi ja tantsuõpetajana) on liikumist seadnud moeetendusele OmaMood (koostöös Kadi Kesküllaga) ning mitmele Endla Teatri lavastusele. Tants on Carolina jaoks eneseväljenduse üks parimaid vorme. Selle juures paelub teda enim oma kehaga tuttavaks ja sõbraks saamine. Oluline on tunnetuse otsimine ja leidmine, siiras esitus ja oma isikliku loo jutustamine läbi erinevate vormide ning lisaks kehaline julgus ja täpsus. Stiilidest tunneb Carolina end kõige kodusemalt show- ja tänavatantsus ning kaasaegses tantsus - või veel parem - nende kolme kombinatsioon-variatsioonis.