Treenerid

MAARJA KUKUMÄGI
minid pluss / minid / fiore / felice / forte / juuniorid
Maarja alustas oma tantsuteed Viljandi showtantsurühmas, liikus edasi Tallinnasse WAF Tantsustuudiosse õppides jazz- show- ja tänavatantsu ning hiljem jätkas tantsualaseid õpinguid TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tantsukunsti erialal. Lisaks on Ta end täiendanud ka Lissabonis Instituto Polytecnico de Lisboa`s, kus õppis kaasaegset ning klassikalist tantsu. Maarja on läbi viinud hulgaliselt tantsu-workshoppe, loonud koreograafiaid suurüritustele ning muusikavideotele (nt “Valgus Kõnnib Kadriorus”, Metsatöll- “Külmking” jm) ning võitnud mitmeid poodiumikohti (Koolitantsu mitmekordne laureaat, Kuldne Karikas esikohad, The Best Show grand prix jpm). Õpetajana peab oluliseks õpilastega suhtlemist individuaalsel tasandil ning väga tähtsaks peab ka grupi ühtsustunnet, mida oma õpilastesse süvendada püüab.
VERONIKA SADKEVITŠ
forte / felice / minid
Veronika alustas oma tantsuteed 9-aastaselt ning on praeguseks väljakujunenud omanäolise ning julge stiiliga tantsija, kes on mitmetel mainekatel võistlustel saavutanud poodiumikohti ning eripreemiaid. Ta on tegelenud nii show, kui ka tänavatantsudega, ent end täiendanud ka kaasaegse tantsu ning improvisatsiooni vallas. Lisaks on Veronika osalenud mitmetel koolitustel ja võtnud osa meistriklassidest mitmete mainekate juhendajate eestvedamisel nii Eestist kui ka väljastpoolt (nt Mecnun Giasar, Nika Kljun, Jeka Ignatenko jpt).Veronika jaoks on kõige tähtsam inimese tahe liikuda ja areneda. Ta peab oluliseks usaldväärsuse tekitamist õpetaja ja õpilaste vahel. Veronika pöörab tunnis rõhku heale emotsioonile ja õpilaste motiveerimisele ning muidugi ka koereograafia õppimisele ja loovharjutustele.
CHRISTOPHER MEIER
hiphop poisid / hiphop / fiore / üldfüüsiline / minid
Christopher on tegelenud tantsimisega 20 aastat. Oma pika tantsutee jooksul on ta tantsinud mitmeid erinevaid stiile, sh võistlustants, showtants ja tänavatants. Aastate jooksul on tema põhistiiliks saanud tänavatants (new style, popping), mida ta täna ka oma tantsijatele õpetab. Oma treeneritöös on ta gruppidele loonud erinevaid koreograafiaid ning võtnud osa mitmetest festivalidest ja võistlustest, sh Koolitants. Peale selle on ta ka ise tantsijana osalenud erinevatel võistlustel ning workshoppidel nii välismaal kui ka kodumaal. Hetkel õpib Christopher Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia III kursusel tantsukunsti.
ANNABEL SÕLG
juuniorid / minid pluss
annabel sõlg 10:41 (2 tunni eest) saajale mina Annabel ja tants puutusid kokku juba üsna varases eas lasteaia tantsuringis, liikudes sealt edasi mõneks aastaks algklasside rahvatantsu rühma ja peale seda 9 aastaselt tantsukooli. Nüüdseks on ta oma tantsukeele leidnud just show- ning kaasaegses tantsus. Selle aja jooksul on Annabel end arendanud lisaks tantsutundidele ka erinevates töötubades ning võtnud osa mitmetest võistlustest, kus on saavutatud nii rühmakavade kui ka soolovõistlusel poodiumikohti. Lisaks on Annabel võtnud ka iluuisutamise ja akrobaatika trenne, mis on andnud erinevaid ideid ja vaatenurki oma tundide rikastamiseks. Annabel peab tantsimise juures oluliseks tahet, emotsionaalsust ja ennekõike sisemise heaolu tekitamist tantsijas endas. Tantsutundides peab ta oluliseks vaimset kohalolekut ja ka seda, et õpilane naudiks tundi ning tahet areneda.
LIIS MARIA KAABEL
tantsujalakesed
Liis alustas oma seiklustega OMAtsirkusest. Tegeledes akrobaatika ja tsirkusega üle 10 aasta. Selle kaudu on ta ka leidnud oma tee tantsu ja etenduskunstideni. On elu jooksul osalenud mitmetel sportakrobaatika võistlustel ning esinenud väikestest laatadest kuni suurte lavadeni välja (nt Saku Suurhallis, Alexela Kontserdimajas, Tähed jääl ava- ja FINAALsaates, Kanuti Gildi SAALis jne). Meeldib tegeleda ka kaskadööri tööga, osaledes sellega mõningates filmides (nt Soome komöödia “The Renovation” ja Eestis peagi välja tulev “Apteeker Melchior”). Praegu õpib Liis TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias tantsukunsti erialal.
KAROLIINE PÕLD
contemporary / abiõpetaja
Karoliine on tantsuga tegelenud juba 14 aastat. Ta on õppinud nii erinevaid tänavatantsustiile kui show- ning kaasaegset tantsu. Viimase aasta täiendas ta end Saksamaal ning Inglismaal erinevates tansuklassides ning treenis Londonis tsirkusekoolis aerialisti erialal. Lisaks on ta osalenud mitmetes maailmaklassi koreograafide töötubades ning võistelnud nii Eestis kui välismaal. Tantsutundides peab ta oluliseks õpilaste vaimset kohalolu, nende soovi areneda ning julgust eksperimenteerida erinevate liikumisviisidega.