Treenerid

MAARJA KUKUMÄGI
A-RÜHM, B-RÜHM, C-RÜHM, D-RÜHM
Maarja alustas oma tantsuteed Viljandi showtantsurühmas, liikus edasi Tallinnasse WAF Tantsustuudiosse õppides jazz- show- ja tänavatantsu ning hiljem jätkas tantsualaseid õpinguid TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tantsukunsti erialal. Lisaks on Ta end täiendanud ka Lissabonis Instituto Polytecnico de Lisboa`s, kus õppis kaasaegset ning klassikalist tantsu. Maarja on läbi viinud hulgaliselt tantsu-workshoppe, loonud koreograafiaid suurüritustele ning muusikavideotele (nt “Valgus Kõnnib Kadriorus”, Metsatöll- “Külmking” jm) ning võitnud mitmeid poodiumikohti (Koolitantsu mitmekordne laureaat, Kuldne Karikas esikohad, The Best Show grand prix jpm). Õpetajana peab oluliseks õpilastega suhtlemist individuaalsel tasandil ning väga tähtsaks peab ka grupi ühtsustunnet, mida oma õpilastesse süvendada püüab.
VERONIKA SADKEVITŠ
2022/2023 hooajal koreograaf D-rühmale
Veronika alustas oma tantsuteed 9-aastaselt ning on praeguseks väljakujunenud omanäolise ning julge stiiliga tantsija, kes on mitmetel mainekatel võistlustel saavutanud poodiumikohti ning eripreemiaid. Ta on tegelenud nii show, kui ka tänavatantsudega, ent end täiendanud ka kaasaegse tantsu ning improvisatsiooni vallas. Lisaks on Veronika osalenud mitmetel koolitustel ja võtnud osa meistriklassidest mitmete mainekate juhendajate eestvedamisel nii Eestist kui ka väljastpoolt (nt Mecnun Giasar, Nika Kljun, Jeka Ignatenko jpt).Veronika jaoks on kõige tähtsam inimese tahe liikuda ja areneda. Ta peab oluliseks usaldväärsuse tekitamist õpetaja ja õpilaste vahel. Veronika pöörab tunnis rõhku heale emotsioonile ja õpilaste motiveerimisele ning muidugi ka koereograafia õppimisele ja loovharjutustele.
CHRISTOPHER MEIER
B-RÜHM, C-RÜHM, D-RÜHM
Christopher on tegelenud tantsimisega 20 aastat. Oma pika tantsutee jooksul on ta tantsinud mitmeid erinevaid stiile, sh võistlustants, showtants ja tänavatants. Aastate jooksul on tema põhistiiliks saanud tänavatants (new style, popping), mida ta täna ka oma tantsijatele õpetab. Oma treeneritöös on ta gruppidele loonud erinevaid koreograafiaid ning võtnud osa mitmetest festivalidest ja võistlustest, sh Koolitants. Peale selle on ta ka ise tantsijana osalenud erinevatel võistlustel ning workshoppidel nii välismaal kui ka kodumaal. Hetkel õpib Christopher Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia III kursusel tantsukunsti.